Jděte s dobou, vzdělávejte se prezenčně i online

Vzdělávání pro vaše zaměstnance i pro veřejnost. Kurzy ze všech oblastí vzdělávání – Měkké a manažerské dovednosti. Obecné IT. Účetní, ekonomické a právní kurzy. Technické a odborné vzdělávání.


Filtrovat dle měsíce:  | březen | duben | květen | červen | Vše

Týmové řešení problémů

Týmové řešení problémů

28.3.2023 8:00:00

obsazeno 11/15

Kurz je určen

 Základním předpokladem pro úspěch (pracovní i životní) je úroveň spolupráce, kvalita našich vztahů a způsoby zvládání problematických situací. Využití skupiny pro řešení problémových situací se ukazuje výrazně efektivnější než řešení problému jednotlivcem. V průběhu kurzu se zaměříte na praktické týmové řešení problematické situace od specifikace problému až po bariéry v komunikaci při prosazování řešení. 

Dotační cena: zdarma
Komerční cena: 3100,- Kč/os.
Lean management

Lean management

30.3.2023 8:00:00

obsazeno 4/15

Kurz je určen

Lean je soubor metod řízení, který je založen na několika základních principech. Primárně jde o snahu celé organizace trvale se zlepšovat ve všech oblastech, setrvat v nastavených změnách, zamezit zbytečnému plýtvání, zvýšit efektivitu a tím získat dlouhodobou a ekonomicky návratnou investici, kdy se primárně bere v potaz co nejlepší uspokojení potřeb zákazníka.

Dotační cena: zdarma
Komerční cena: 3400,- Kč/os.
Projektové řízení

Projektové řízení

31.3.2023 8:00:00

obsazeno 10/15

Kurz je určen

Pro plánování a realizaci rozsáhlých úkolů jsou velmi efektivním nástrojem techniky projektového řízení, díky kterým máte pod kontrolou průběžné dodržování cílů, řízení rizik i práce, náklady i časový plán. V průběhu kurzu se dozvíte kompletní problematiku projektového řízení od tvorby projektového plánu, přes průběžné kontrolní nástroje, personálního řízení až po vyhodnocení úspěšnosti projektu

Dotační cena: zdarma
Komerční cena: 6200,- Kč/os.