Jděte s dobou, vzdělávejte se prezenčně i online

Vzdělávání pro vaše zaměstnance i pro veřejnost. Kurzy ze všech oblastí vzdělávání – Měkké a manažerské dovednosti. Obecné IT. Účetní, ekonomické a právní kurzy. Technické a odborné vzdělávání.

Mgr. Ivo Kotek, MBA

Mám více než 20 let praxe na obchodních pozicích v nadnárodních společnostech. Od roku 2007 se věnuji konzultantské a lektorské činnosti, zejména v oblastech manažerských a obchodních kompetencí.

Ing. Štěpánka Frýbová Uličná, Ph.D.

Vedu poradenský tým zaměřený na prosazování nových personálních strategií a realizaci personálních auditů. Připravuji komplexní vzdělávací programy, pomáhám zavádět projektové a procesní řízení do firem.

Pavla Polášková

Připravuji návrhy personálních a mzdových dokumentů, personálních strategií, strukturu řízení a dokumentace v oblasti BOZP. Jako auditor ve firmách zavádím a udržuji systém ISO 9001, 14001 a 18001.

Mgr. Daniela Schmidtová

Náplní mé práce jsou tréninky a workshopy obchodních a manažerských dovedností, individuální a skupinové koučování a tematické semináře dle potřeb klientů.

Ing. Alan Halata

Mám dlouholeté lektorské zkušenosti v oblasti školení MS Office, grafických programů, projektového řízení a procesní analytiky. Zkušenosti s komplexní prací na projektech v roli projektového manažera.

Bc. Marie Závodná

V oboru kvality pracuji 14 let. Náplní mé práce jsou tréninky a workshopy v oboru řízení kvality, individuální a skupinové koučování a tematické semináře dle potřeb klientů. ​

Mgr. Marie Váňová

Mám dlouholeté zkušenosti v personalistice a vedení lidí v mezinárodních společnostech. Věnuji se realizaci rozvojových projektů, konzultacím, koučinku a školení v oblasti rozvoje organizace i jednotlivce.

Vladislava Dvořáková, DiS.

Mám více jak 30 let praktických zkušeností se zpracováním mezd a s personalistikou. Působím ve veřejném sektoru i v komerční sféře. Mám také bohaté zkušenosti se zpracováním vnitřních předpisů.

Jan Polák

Zabývám se školením pokročilých uživatelských dovedností MS Office. Pokud se nevěnuji školení, aktivně píši příspěvky na web mojeznalosti.cz. Další oblastí, kterou se zabývám, jsou kurzy pro učitele.

Jakub Macoun

Působím 12 let v oblasti obchodu. Mám bohaté zkušenosti s vedením obchodních týmů. Mojí specializací je především zlepšování sales procesů ve firmách a rozvoj dovedností obchodníků a managementu.

Karel Kohout

Jako lektor IT dovedností působím již 7 let. Specializuji se na kancelářský balík MS Office. Na platformě YouTube natáčím edukační videa právě z prostředí MS Office pro laickou veřejnost.

PaedDr. Lenka Fasterová

Mám dvacetiletou zkušenost s prací s lidmi. Zaměřuji se na tvorbu a realizaci vzdělávacích a tréninkových modulů na základě důkladné analýzy potřeb konkrétního klienta, věnuji se koučování a poradenské činnosti.

Ing. Dušan Jeřábek

Jsem expert na procesní řízení a kvalitu. Využívám zkušeností z praxe v oblastech systémů managementu kvality a řízení kvality, strategického řízení, organizačního rozvoje, procesního a projektového řízení, ad.